Rosyjsko-polska gra online „Rospolquiz”!

147813336 3913930035312497 452364344441516401 n ➡Centrum Rosyjsko-Polskiego Dialogu I Porozumienia w Moskwie www.rospolcentr.ru, zaprasza serdecznie do udziału w pierwszej rosyjsko-polskiej grze online „Rospolquiz”!
👍Pierwsza gra z zimowej serii rosyjsko-polskiego quizu intelektualnego „Rospolquiz” odbędzie się online 18 lutego o 19:00 czasu polskiego.
👍Mogą brać udział zarówno drużyny rosyjskie, jak i polskie, a nawet mieszane! Teksty pytań będą wyświetlane na ekranach w dwóch językach jednocześnie.
➡Co to jest - Rospolquiz?
• analog słynnej rosyjskiej telewizyjnej gry „Co? Gdzie? Kiedy?»
• rundy tematyczne — polskie i rosyjskie realia i dziedzina wiedzy ogólnej
• pytania zaprojektowane tak, abyście mogli pokazać swoją logikę i erudycję
Jak wziąć udział?
• zarejestrować zespół

• zapoznać się z Kodeksem etycznym gry

👍Jak odbędzie się gra online?
• transmisja na żywo, tekst pytań i tabele będą nadawane w Zoom (prosimy zainstalować wcześniej)
• prywatna dyskusja zespołów może odbywać się na Skype, Facebook, telefonicznie lub podczas osobistego spotkania wszystkich członków zespołu
• odpowiedzi będą przyjmowane za pomocą specjalnego formularza. Każdy kapitan otrzyma e-mailowy dostęp do formularza.
👍Wszystkie gry będą rozgrywane za darmo. Liczba drużyn nie jest ograniczona. Zwycięzcy zostaną zaproszeni do Finałowego meczu w Moskwie (podróż i zakwaterowanie — na koszt organizatorów).

Archiwum artykułów