Totalne Dyktando!

2021 2 2021

10 kwietnia (sobota) o godz. 13:00 odbędzie się już po raz trzeci w Łodzi Totalne Dyktando. W tym roku CKiJR jest partnerem akcji!

Dyktando odbędzie się online, na platformie ZOOM. Uczestnicy mogą wybrać, czy pisać tradycyjne Dyktando (dla osób zaawansowanych) czy Test TRUD (test leksykalno-gramatyczny dla osób, dla których rosyjski jest językiem obcym).

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikat udziału, a dla najlepszych przewidziane są nagrody: voucher na kurs językowy, podręczniki do nauki języka rosyjskiego, książki w języku rosyjskim, voucher do restauracji, matrioszki, wańka wstańka.

Poprzednie Dytanda oraz Testy TRUD można przejrzeć tutaj: https://totaldict.ru/

W tym roku zwycięzców Dyktanda oraz Testu TRUD będziemy wybierać w dwóch kategoriach:
- język rosyjski jako obcy (dla Polaków),
- język rosyjski dla osób rosyjskojęzycznych.

Zachęcam do udziału w projekcie Was, Waszych uczniów, studentów, znajomych, sympatyków języka rosyjskiego!

Rejestracja odbywa się poprzez wysłanie swojego zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z podaniem swojego imienia, nazwiska, numeru kontaktowego, informacji, czy pisać będzie Dyktando czy TEST TRUD oraz kategorię.

Archiwum artykułów