O magicznym maleńkim narodzie- PM 5

DSC06928 05.04.2017 r. CKiJR odwiedziły dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 5 które wzięły udział w zajęciach poświęconych głównemu bohaterowi książki Mikołaja Nosowa „Przygody Nieumiałka i jego przyjaciół". Zajęcia miały na celu przygotowanie dzieci do udziału w międzynarodowym konkursie plastycznym „O magicznym maleńkim narodzie". Podczas spotkania przedszkolaki poznały łobuziaka i rozrabiakę Nieumiałka i innych mieszkańców Kwiatowego Miasta, którzy wraz z nim przeżywają mnóstwo ciekawych przygód. Spotkanie zakończyła cześć plastyczna, podczas której powstały szkice, na ich bazie dzieci przygotują prace na konkurs plastyczny. Dodatkowo, dzieci obejrzały dwa odcinki popularnej rosyjskie bajki- „Masza i Niedźwiedź”.