Wyniki konkursu plastycznego

Dnia 15.05.2017 r. na posiedzeniu komisji międzynarodowego polsko-rosyjskiego konkursu plastycznego „O magicznym maleńkim narodzie”, który został zorganizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Słupsku oraz MUK „Centralny System Biblioteczny” w Archangielsku, Jury w składzie: Zofia Harmak, Izabela Dziermańska, Przemysław Stusek, dokonało wybory zwycięzców.

Nagrodzeni zostali:

Kategoria I (Przedszkola)

I miejsce – Vivian Igiebor (PM nr 1 w Słupsku)

II miejsce – Agnieszka Rodziewicz (PM nr 5 w Słupsku)

III miejsce – Jan Modliborski (Anglojęzyczne Przedszkole „Stokrotka” w Słupsku)

Wyróżnienie – Patryk Adamkiewicz (Anglojęzyczne Przedszkole „Stokrotka” w Słupsku)

                      Agata Sucholas (PM nr 5 w Słupsku)

Kategoria II (I klasa 7-8 lat)

I miejsce – Maja Rodziewicz (SP nr 5 w Słupsku)

II miejsce – Lena Jasiewicz (SP nr 5 w Słupsku)

Kategoria III (9-10 lat)

I miejsce – Hanna Ożarek (SP nr 2 w Słupsku)

II miejsce – Natalia Kamińska (SP nr 2 w Słupsku)

III miejsce – Karol Miłek (Społeczna STO w Słupsku)

Wyrożnienie- Kinga Bartkowska (I Społeczna Szkoła Podstawowa w Słupsku)

                          Zuzanna Klaman (I Społeczna Szkoła Podstawowa w Słupsku)

 

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 23 maja  2017 r. o godz. 12.00 w Teatrze Lalki Tęcza, ul. Waryńskiego 2 w Słupsku. Na uroczystość zapraszamy laureatów wraz z całymi klasami/grupami, nauczycielami/opiekunami.

"Złota strofa"- wyniki konkursu recytatorskiego

21 marca w auli Słupskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, już po raz 6 miał miejsce coroczny konkurs recytatorski organizowany przez CKiJR- „Złota Strofa”. Konkurs odbył się w wyjątkowym dniu, bowiem 21 marca obchodzony jest Światowy Dzień Poezji. Na scenie dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych recytowały wiersze Kornela Czukowskiego, natomiast młodzież ze szkól gimnazjalnych i średnich wiersze oraz prozę Aleksandra Puszkina. Nie przez przypadek można było usłyszeć utwory właśnie tych wybitnych rosyjskich twórców, ponieważ w 2017 r. obchodzony jest jubileusz 135 rocznicy urodzin Kornela Czukowskiego oraz 180 Aleksandra Puszkina.

Czytaj więcej: "Złota strofa"- wyniki konkursu recytatorskiego

"Cuda na jawie"- wyniki konkursu

Dnia 6.04.2016r. na posiedzeniu komisji międzynarodowego polsko-rosyjskiego konkursu plastycznego „Cuda na jawie”, który został zorganizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Słupsku oraz MUK „Centralny System Biblioteczny” w Archangielsku, Jury w składzie: Danuta Sroka, Edyta Wolska, Anna Łanska, dokonało wybory zwycięzców.

 

Nagrodzeni zostali:

 

Kategoria I (6 lat)

I miejsce – Rozalia Miedzielska (SP nr 2 w Miastku)

II miejsce – Zosia Giedrojć (PM nr 1 w Słupsku)

II miejsce – Alicja Frąckowiak (SP nr 3 w Słupsku)

Wyróżnienie – Natalka Bibrowska (PM nr 1 w Słupsku)

 

Kategoria II (7-8 lat)

I miejsce – Wiktoria Kacperska (I SSP w Słupsku)

II miejsce – Adrian Walczak (SP nr 3 w Słupsku)

III miejsce – Lena Wismont (SP nr 3 w Słupsku)

Wyróżnienie – Agata Łukowczyk (SP nr 3 w Słupsku)

Wyróżnienie – Bianka Bojara (SP nr 3 w Słupsku)

 

Kategoria III (9-10 lat)

I miejsce – Aleksandra Sulkowska (SP nr 3 w Słupsku)

II miejsce – Marta Prądzyńska (SP nr 3 w Słupsku)

III miejsce – Iwona Sylwestrzak (SP nr 5 w Słupsku)

 

Uroczyste wręczenie nagród w obecności władz miasta Słupska odbędzie się w najbliższy czwartek 14 kwietnia o godz. 13.00 w Teatrze Lalki „Tęcza” ul. Ludwika Waryńskiego 2. Wręczeniu nagród będzie towarzyszyła krótka część artystyczna oraz międzynarodowa akcja „Czytamy Brzechwę i Korczaka”. Na uroczystość zapraszamy nagodzone dzieci wraz z całymi klasami, ich nauczycielami, opiekunami oraz rodzicami.

Wyniki konkursu "Pisachowskie fantazje"

LISTA OSÓB NAGRODZONYCH PRZEZ LOKALNĄ INSTYTUCJĘ KULTURY I OŚWIATY «MIASTO ARCHANGIELSK» «CENTRALNY SYSTEM BIBLIOTECZNY»       W KONKURSIE PLASTYCZNYM "PISACHOWSKIE FANTAZJE"

 

I miejsce

Kornelia Baczyńska- Szkoła Podstawowa nr 4 w Słupsku

II miejsce

Sara Skoczylas- Szkoła Podstawowa nr 3 w Słupsku

III miejsce

Hanna Zaborowska- Szkoła Podstawowa nr 3 w Słupsku

Wyróżnienia:

Amelia Chorąży - Szkoła Podstawowa nr 5 w Słupsku

Karolina Dyniak- Społeczna Szkoła Podstawowa STO w Słupsku

Agata Łukowczyk- Szkoła Podstawowa nr 3 w Słupsku

Oliwia Rezler- Szkoła Podstawowa nr 4 w Słupsku

Iwona Sylwestrzak- Szkoła Podstawowa nr 5 w Słupsku

Aleksander Szewczyk- Szkoła Podstawowa nr 3 w Słupsku

Zofia Wolska-  Szkoła Podstawowa nr 3 w Słupsku

 

Wręczenie dyplomów oraz nagród nastąpi  w momencie nadesłania ich z Archangielska, w  siedzibie Centrum Kultury i Języka Rosyjskiego w Słupsku przy ul. Sienkiewicza 19. O dokładnym terminie laureaci zostaną poinformowani drogą mailową lub telefoniczną.

Galeria

  • akademia.JPG
  • bn.JPG
  • DSC05887.JPG
  • DSC05940.JPG
  • DSC05946.JPG
  • DSC06067.JPG
  • filia1.JPG
  • kazachowie.JPG
  • kombatanci.JPG
  • kombatanci1.JPG
  • lermontowk3.JPG
  • podsumowaniewoland.JPG
  • quiz.JPG
  • soczi2.jpg
  • sp4kreml2.JPG
  • UTW1.JPG
  • UTW2.JPG
  • _DSC1999.JPG
  • _DSC2184_Medium.JPG
  • _DSC2374_Medium.JPG

Archiwum

 

Partnerzy


 
           

 

100

 

     
                   
 
 

CKiJR w Polsce