Poznajmy się z Rosją online - PM nr 10

13.10.2021 r. odbyły się kolejne zajęcia w ramach projektu „Poznajmy się z Rosją online”. Projekt został dofinansowany ze środków Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia w ramach Otwartego Konkursu na Dofinansowanie Zdalnych Przedsięwzięć na rzecz Dialogu i Porozumienia w Stosunkach Polsko-Rosyjskich. W zajęciach wzięła udział grupa dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 10 w Słupsku.

Poznajmy się z Rosją online - PM nr 11

05.10.2021 r. odbyły się kolejne zajęcia w ramach projektu „Poznajmy się z Rosją online”. Projekt został dofinansowany ze środków Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia w ramach Otwartego Konkursu na Dofinansowanie Zdalnych Przedsięwzięć na rzecz Dialogu i Porozumienia w Stosunkach Polsko-Rosyjskich. W zajęciach wzięła udział grupa dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 11 w Słupsku.

Poznajmy się z Rosją online - "0" Jezierzyce

22.09.2021 r. odbyło się kolejne spotkanie w ramach projektu „Poznajmy się z Rosją online”. Projekt został dofinansowany ze środków Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia w ramach Otwartego Konkursu na Dofinansowanie Zdalnych Przedsięwzięć na rzecz Dialogu i Porozumienia w Stosunkach Polsko-Rosyjskich. W zajęciach wzięła udział grupa "0" ze Szkoły Podstawowej w Jezierzycach.

Poznajmy się z Rosją online - PM nr 1

16.09.2021 r. odbyło się pierwsze spotkanie w ramach projektu „Poznajmy się z Rosją online”. Projekt został dofinansowany ze środków Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia w ramach Otwartego Konkursu na Dofinansowanie Zdalnych Przedsięwzięć na rzecz Dialogu i Porozumienia w Stosunkach Polsko-Rosyjskich. Grupa wychowanków Przedszkola Miejskiego nr 1 w Słupsku wzięła udział w cykl prelekcji dla dzieci „Poznajmy się z Rosją online”, spotkaniu z rosyjskimi smakami oraz bohaterami bajek. Prelekcje przygotują ich do udział w pierwszej Międzyprzedszkolnej Olimpiadzie Wiedzy o Rosji, która odbędzie na zakończenie projektu.

Poznajmy się z Rosją online!

projekt2021 1

Przystępujemy do realizacji projektu „Poznajmy się z Rosją online”!
Jego głównym celem jest zwiększenie zainteresowania kulturą rosyjską wśród wychowanków przedszkoli miasta Słupsk oraz powiatu słupskiego w wieku 5-6 lat, poprzez:
- realizację cyklu prelekcji zapoznających dzieci z kulturą rosyjską,
- realizację cyklu spotkań dla dzieci z rosyjskimi smakami oraz z rosyjskimi bajkami
- organizację i przeprowadzenie Miedzyprzedszkolnej Olimpiady Wiedzy o Rosji
Spotkania będą realizowane w oparciu o usługi komunikacji wideo google meets lub platformę Microsoft Teams.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy!

Startujemy z zajęciami w ramach projektu we wrześniu!

Regulamin i karta zgłoszenia

Archiwum artykułów