Wręczenie nagród w konkursach

24 października 2016 r. miała miejsce uroczystość wręczenia nagród w dwóch konkursach organizowanych w ramach projektu „Smaki Rosji”. Był to konkurs wiedzy o kuchni rosyjskiej, oraz konkurs plastyczny pt. „Jak smakuje Rosja”. Na uroczystości obecni byli laureaci a także ich opiekunowie, nauczyciele i rodzice. Poza samym wręczeniem dyplomów i nagród, była to ostatnia okazja do spróbowania oryginalnych rosyjskich smakołyków. Całemu wydarzeniu towarzyszyła wystawa prac nagrodzonych w konkursie plastycznym, która jeszcze przez miesiąc będzie dostępna do obejrzenia w CKiJR. Ceremonia wręczenia nagród była ostatnim wydarzeniem odbywającym się w ramach projektu „Smaki Rosji”.

Projekt kulinarny pt.: „Smaki Rosji", jest dofinansowany przez Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia z siedzibą w Warszawie w ramach V Otwartego Konkursu.